برج سازی با استفاده از باتری ماشین ال 90 میلیاردر شد

MCA (آمپرهای میل لنگ دریایی) توان موجود را در دمای 0 درجه سانتی گراد اندازه گیری می کند که در آب و هوای گرمتر که هوای یخبندان نادر است مفیدتر است. قدرت میل لنگ باتری در این روش رتبه بندی تقریباً 20 درصد افزایش می یابد.

سپس HCA (آمپرهای میل لنگ داغ) وجود دارد که قدرت موجود را در 26.7 درجه سانتی گراد یا 80 درجه فارنهایت اندازه گیری می کند.

یک قانون کلی خوب این است که هر چه شرایط گرمتر باشد باتری ماشین ال 90 بهتر می تواند کار کند. HCA روش رتبه بندی ایده آل برای استفاده در آب و هوای خشک و گرمسیری خواهد بود.

با این حال، انتخاب باتری بر اساس اندازه گیری CA که برای آب و هوای شما مناسب تر است، ساده نیست. هر وسیله نقلیه بارهای متفاوتی دارد  یا مقدار جریان مورد نیاز باتری.

باتری ماشین

اندازه نیز لزوما بهترین شاخص نیست. موتور یک خودروی کوچکتر ممکن است به اندازه یک SUV بزرگ به نیروی میل لنگ نیاز داشته باشد زیرا باید سریعتر بچرخد.

هر یک از گزینه‌های خودرو، از شیشه‌های برقی گرفته تا گرمکن صندلی‌ها، نیاز به جریان مورد نیاز باتری دارد. نوع سوخت نیز یک عامل است.

بنابراین، فقط به این دلیل که در آب و هوای سرد زندگی می‌کنید و وسیله نقلیه جدیدتری با همه زنگ‌ها و سوت‌ها دارید آیا این بدان معناست که باید باتری را با بالاترین CCA ممکن که می‌توانید پیدا کنید انتخاب کنید؟

شاید نه. CCA بالاتر با آسیب احتمالی استارت مرتبط است و می تواند عمر باتری را کوتاه کند. از کارخانه بدنه خودروی محلی خود بپرسید که کدام باتری بهترین توازن قدرت و استقامت را برای شما فراهم می کند و در عین حال تمام عملکردهای خودروی شما را در آب و هوایی که معمولاً تجربه می کنید حفظ می کند.

الکتریسیته را به سیستم جرقه زنی می رساند هنگامی که احتراق خودرو خود را روشن می کنید، چه با چرخاندن یک کلید یا فشار دادن یک دکمه، سیگنالی به باتری می فرستید و به آن می گویید که واکنش شیمیایی را که در مورد آن صحبت کردیم آغاز کند تا به اندازه کافی تولید شود.

جریان الکتریکی برای اینکه استارت موتور را روشن کند. اساساً، وظیفه باتری در این بخش از فرآیند، تراوش کردن یک انفجار قوی و کوتاه قدرت است.

سپس سیم پیچ ولتاژ بالایی را تولید می کند که برای استارت استارت، رسیدن به شمع ها از طریق توزیع کننده و مشتعل کردن سوخت در داخل محفظه های احتراق لازم است.

انواع مختلفی از سیستم های جرقه زنی وجود دارد اما اکثر وسایل نقلیه جاده ای که امروزه می شناسیم، جرقه زنی مکانیکی دارند که از چندین بخش تشکیل شده است که یک مدار را کامل می کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.