بنتونیت فله موجب افزایش حقوق کارمندان شد

خاک رس بنتونیت فله از خاکستر آتشفشانی تشکیل می شود. نام خود را از فورت بنتون در وایومینگ گرفته است، جایی که در مقادیر زیادی وجود دارد.

مردم همچنین می توانند این خاک رس را در مکان های دیگری که خاکستر آتشفشانی در زمین نشسته است پیدا کنند. خاک رس مونت موریلونیت که به نام مونت موریلون در فرانسه نامگذاری شده است، همین نوع خاک رس است.

لیست زیر به مزایای خاک رس بنتونیت و آنچه که تحقیقات می گوید نگاه می کند. برخی افراد خاک رس بنتونیت را با هدف دفع سموم از بدن مصرف می کنند. این ممکن است یکی از بهترین مزایای آن باشد.

مطالعات مختلف نشان می دهد که خاک رس بنتونیت ممکن است اثرات سموم را کاهش دهد. به عنوان مثال، یک مطالعه روی جوجه ها نشان داد که خاک رس بنتونیت اثرات سمی به نام آفلاتوکسین B1 را که از انواع خاصی از کپک ها می آید، کاهش می دهد.

جوجه هایی که محصول خاک رس بنتونیت غلیظ دریافت کردند، اثرات سمی کمتری نسبت به جوجه هایی داشتند که خاک رس را دریافت نکردند.

مطالعه دیگری به اثرات خاک رس مونتموریلونیت، که بسیار شبیه به خاک رس بنتونیت است، بر کاهش سموم در کودکان در غنا، آفریقای غربی، پرداخت.

در منطقه مورد مطالعه، آفلاتوکسین های موجود در مکمل های غذایی خانگی با رشد ضعیف و ناتوانی های مرتبط مرتبط است.

محققان دریافتند کودکانی که به مدت 2 هفته هر روز یک محصول خاک رس مونتموریلونیت کلسیم دریافت می کردند نسبت به کسانی که آن را دریافت نکرده بودند علائم کمتری از آفلاتوکسین در ادرار خود داشتند.

در یک مطالعه حیوانی در مقیاس کوچک، موش‌ها از فاضلاب حاوی سیانید استفاده کردند. محققان به برخی از موش ها مقادیر مختلفی از خاک رس بنتونیت یا دارونما دادند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.