بهترین عرضه کننده عمده شیشه فلوت 2 میل|خرید از کارخانه شیشه فلوت 2 میل

شیشه فلوت از دسته شیشه های ساختمانی هستند. این شیشه به روش قلع مذاب و شناور ساخته می شوند. و به همین دلیل در صنعت درب و پنجره جزو شیشه های پرتقاضا هستند. شیشه فلوت دارای سطحی کاملا صاف و شفاف و بدون موج و حباب است؛ و بیشتر تولید کنندگان درب و پنجره های دوجداره از مشتریان عمده این محصول هستند. کارخانه های تولید کننده شیشه فلوت شیشه هایی با ضخامت متفاوت و بستگی به خواست مشتریان در حجم بالا تولید میکنند یکی از شیشه های مورد درخواست شیشه فلوت 2 میل میباشد که برای خرید عمده شیشه فلوت 2 میل از بهترین تولید کنندگان میتوانید از مجموعه ما مشاوره بگیرید.

قیمت شیشه فلوت 2 میل در بازارهای داخلی ایران

شیشه فلوت 2 میل، هم مانند سایر شیشه های فلوت استفاده و کاربردهای متفاوتی دارد؛ و در رنگ ها و طرح های متفاوت و زیبایی ساخته می شود. شیشه فلوت 2 میل، بر خلاف ضخامت یک مقدار به نسبت شیشه های معمولی قیمت بالاتری دارد؛ زیرا این شیشه مشتریان خاصی دارد؛ و معمولا طراحان داخلی برای زیبا سازی منازل از شیشه ساختمانی های فلوت 2 میل ساده ،طرح دار،رنگی،دکوراتیو و چاپی استفاده می کنند؛ و به دلیل اینکه در خط تولید کارخانه ها جزو تولیدات عمومی نیست و چون ضخامت کمی دارد و به راحتی در اثر جابجایی شکسته می شود همین عوامل در کنار همدیگر باعث اختلاف قیمت بالا به نسبت سایر شیشه ها می گردد.

خرید بالای شیشه فلوت 2 میل از کارخانه با تخفیف خوب

شیشه های فلوت در انبار کارخانه های تولید کننده شیشه فلوت یافت نمی شوند و برای خرید جزیی در حجم و ابعاد پایین خریداران باید به فروشندگان سنتی شیشه های فلوت 2 میل در بازارهای مرکزی هر شهر مراجعه کنند و اقدام به خرید نمایند شیشه فلوت 2 میل در صورت خرید در حجم و ابعاد بالا توسط کارخانه ها تولید می گردد و در صورتی که شیشه فلوت 2 میل را در حجم بالا از ما خرید داشته باشید تخفیف خیلی خوبی در نظر گرفته شده است.

تنوع تولید شیشه های فلوت 2 میل

همان طور که در نوشته های قبلی بیان شد این شیشه به دلیل تنوع کابردی به صورت های مختلف و با کیفیت های متفاوتی ساخته می شود ساده ترین حالت این شیشه شیشه های ساده یا تخت معمولی و سپس به شیشه دو جداره های فلوت و در بهترین حالت به شیشه های سکوریت کریستال یا سوپر کلیر و یا سکوریت طرح دار و رنگی تبدیل میگردند.
هرکدام از موارد کاربردهای متعددی دارد و با توجه به تقاضای مشتریان و با در نظر گرفتن هزینه های در نظر گرفته شده ساخته می شود به فرض مثال شیشه های فلوت 2 میل ساده به نسبت شیشه های فلوت رنگی و طرح پروسه متفاوت و زمانبری دارد و در مرحله آخر بعد از همه این مراحل شیشه باید به صورت سکوریت تبدیل شود تا امنیت و مقاومت شیشه سکوریت در مقابل شکست و خردشدگی بالا رود و همه این آیتم ها با توجه به خواست مشتری قابل اعمال و تغییر است.

تنوع تولید شیشه فلوت 2 میل
شیشه فلوت رنگی
تنوع تولید شیشه فلوت
شیشه فلوت 2 میل رنگی


در نظر داشته باشید با توجه به نوع اقداماتی که بر روی شیشه های فلوت انجام میگیرد قیمت و زمان تولید و زمان تحویل کالا تغییر می کند مثلا شیشه اصفهان فلوت ساده هزینه تولید پایین تر و زمان کمتری را برای تولید می طلبد و به نسبت شیشه های فلوتی که به صورت رنگی و طرح دار تولید می شوند و یا اینکه فرایند سکوریت بر شیشه فلوت 2 میل اعمال می شود به همان نسبت در زمان تولید شیشه تاثیر دارد.

موارد استفاده شیشه فلوت 2 میل در کجاست.

شیشه فلوت 2 میل بیشتر در صنعت های تزینی و دکوراتیو کاربرد دارد
1- در صنعت آینه کاری
2-شیشه کاری درب
3-شیشه کاری پنجره ها
4-استفاده در لوستر
5-تولید کنندگان مبلمان
6-دکوراسیون داخلی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.