بهترین فروشگاه عمده فروشی جار شیشه ای عسل برای صادرات

عسل،یکی از بهترین مواد غذایی و دارویی  شناخته شده برای جهانیان می باشد. و به دلیل خواص مغذی و خوبی که این ماده غذایی ارزشمند دارد.تقاضای داخلی وخارجی برای عسل، خیلی بالاست ایران به دلیل قرارگرفتن در یک شرایط خوب جغرافیایی و اقلیمی دارای تنوع زیستی گیاهان و گل های زیادی می باشد. به همین دلیل در ایران تولید کنندگان زیادی به پرورش عسل مشغول هستند؛وبیشتر عسل تولیدی علاوه بر بازار داخل و به دلیل بازاریابی خوبی که توسط تاجران در کشورهای متقاضی عسل انجام شده هر روزه به لیست خریداران عسل اضافه می شود در کنار تقاضای بالای این محصول توجه به مقوله بسته بندی این ماده تاثیر بسزایی در جذب مشتریان صادراتی خواهد داشت و بسته بندی باید طوری باشدکه درمسافت های دور بتواندتحمل فشار و ضربه داشته باشد. و بسته بندی محصول دچار خرابی و شکستگی نگردد. جار شیشه ای عسل،یکی از طروف مناسب بسته بندی می باشدکه صادرکنندگان باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشنداگر برای خریدجار شیشه ای عسل، به دنبال بهترین و مناسب ترین تامین کننده باارائه ظروف شیک و فانتزی مخصوص صادرات هستید، این سایت می تواند راهنمای خوبی برای خریداران عمده جار شیشه ای عسل باشد.

جار شیشه ای عسلجار شیشه ای عسلجار شیشه ای عسل

قیمت جارشیشه ای عسل فانتزی صادراتی

جار شیشه ای عسل، صادراتی باید در اشکال زیبا و فانتزی باشد. در ایران کارخانه های تولید جار شیشه ای عسل، با توجه به درخواستی که از طرف تاجران و تولید کنندگان عسل می اید؛به این مهم اهمیت داده و به طراحی جار شیشه ای، شیک مبادرت ورزیدند تا بتوانند ظروفی مطابق با میل و خواسته خریداران تولید نمایند.
خریداران باید با توجه به حجم و اندازه عسل صادراتی ظروف مورد نظر خود را سفارش دهند و کارخانه ها با توجه به تیراژ خرید جار شیشه ای عسل، بین 1 هفته تا 10 روز کاری محصول را تحویل خریداران می دهند.جارهای شیشه ای عسل، معمولا بین 400 سی سی تا 700 سی سی می باشد که تنوع اشکال خیلی بالایی دارد و معمولا از قیمت 2700 تا 3700 متغییر می باشد و به صورت عمده عرضه می گردد و حجم خرید عمده عددی بین 2000 عدد به بالاست.

بیشترین متقاضیان خرید عسل ایران کدام کشورها هستند.

عسل ایران، هنوز به طور کامل توسط کل جهانیان شناخته شده نیست و هنوز خیلی از تاجران نتوانستند ان طور که باید در بازارهای بین المللی این محصول پرتقاضا را عرضه کنند و فقط کشورهای اطراف ایران متقاضای خرید این محصول ارزشمند هستند البته تاجران در صادرات عسل باید خیلی به کیفیت واقعی و طبیعی این محصول توجه داشته باشند و بسته بندی خیلی مناسبی در نظر بگیرند تا بتواند در دید خریداران خوب جلوه کرده و مجاب به خرید نماید.
از جمله کشورهای که هرساله حجم خرید بالایی از عسل صادراتی ایران را دارند بدین شرح است.
1-ترکیه
2-عراق
3-افغانستان
4-پاکستان
5-قزاقستان
6-قطر
7-کویت
8-امارات متحده عربی
9-بحرین
10-عمان
11-مالزی
12-چین

 

در ادامه تصاویری از جارشیشه ای عسل صادراتی را ملاحظه میفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما