تولیدوفروش گسترده جارهای شیشه ای فانتزی زیبا برای بسته بندی محصولات”عسل،مربا،ترشی”

مزیت پنهان بسته بندی شیشه ای
شما خیلی تلاش کرده اید تا برند و برند تجاری خود را به زیبایی و زیبایی ببخشید ، پس چرا این خطر را می کنید؟همه ما می خواهیم محصولات ما بهترین هایی باشند  بسته بندی مناسب می تواند برای همه تجربه های اطراف در تمام انتهای طیف تفاوت معناداری ایجاد کند.

با انتخاب بسته بندی شیشه ای برای تمام محصولات ازبرند خود محافظت کرده و مصرف کنندگان خود را راضی نگه دارید. عسل ,مربا ،ترشی ،شیر،ماست،پنیر،هر چیزی در شیشه می رود.

طعم خوشمزه از جارهای شیشه ای به وجود می آید
بطری های شیشه ای طعم محصول شما را بسیار طولانی تر از سایر انواع بسته بندی می کنند. این امر به این دلیل است مواد داخل ظروف شیشه ای واکنش شیمیایی با موادومحتویات داخل خود ایجاد نمیکنند.همچنین رطوبت هم به داخل بسته بندی شیشه ای نفوذ نمی کند و باعث می شود غذای شما کیفیت مطلوبی داشته باشد.

در حالی که پلاستیک با گذشت زمان فرسایش می یابد،شیشه باید از نظر جسمی شکسته شود تا آلوده شود. این از محصول شما محافظت می کند و باعث می شود تا مصرف کنندگان شما بخاطر طعم خوشمزه تر برگردند.

80 درصد از مصرف کنندگان در یک بررسی گفتند که معتقدند جارهای شیشه ای کیفیت محصول را بهتر از سایر بسته بندی ها حفظ می کنند. از آنجایی که مصرف کنندگان آگاه هستند که شیشه از نظر طعم بهتر است ،آنها احتمالاً خرید محصول شما را با شیشه ادامه می دهند.

بسته بندی شیشه ای برای مصرف کنندگان و خانواده های آنها سالم تر و ایمن تر است
شیشه همیشه گزینه ای مطمئن برای استفاده برای بسته بندی محصولات است. پلاستیک می تواند ذوب شود و خطرات ناشی از نشت مواد شیمیایی در مواد غذایی شما وجود دارد. برخی از پلاستیک ها حتی برای تولید مواد غذایی خطرآفرین هستند.

ظروف پلاستیکی برای مقادیر بالای BPA در معرض خطر هستند،که ترکیبی است که برای ساخت انواع خاصی از پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. BPA می تواند از طریق بسته بندی پلاستیکی به محتویات غذایی نفوذ کرده و محصول را آلوده کند.

BPAدر هنگام مصرف،عواقب جدی در سلامتی دارد ،مخصوصاً برای کودکان و نوزادان.این می تواند بر روی سطح هورمون ،عملکرد مغز و عملکرد پروستات تأثیر بگذارد.

با شیشه،لازم نیست در مورد مواد شیمیایی و آلودگی ها استرس داشته باشید. شیشه از مواد طبیعی از جمله شن ، سنگ آهک و خاکستر سودا ساخته شده است. این در واقع تنها ماده بسته بندی است که توسط FDA کاملاً ایمن تعیین شده است.

شیشه به دلیل ترکیب طبیعی آن از نظر شیمیایی بی اثر است،به این معنی که از مواد شیمیایی واکنش پذیر ساخته نشده است.مواد موجود در شیشه از هر نظر ایمن بوده و تحت هیچ شرایطی بر محتویات مواد غذایی نفوذ نمی کند.

 

تفاوت بسته بندی جارهای شیشه ای به جای پلاستیک

 

1. درک کیفیت بین شیشه در مقابل پلاستیک
مصرف کنندگان تفاوت کیفیت در شیشه و پلاستیک را درک می کنند.یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که شرکت کنندگان معتقدند محصولات غذایی بسته بندی شده در شیشه از سطح دلپذیری بالاتری نسبت به همان کالای ذخیره شده در پلاستیک برخوردار هستند.گرچه تمایل به گران تر شدن آن وجود دارد ، شیشه تجربه ای عالی را از نظر ظاهری ، احساس و وزن ارائه می دهد که می تواند برای آب میوه های لوکس ، کارد و چاشنی سرد یاسایر کالاهایی که می خواهند تصویری پیشرفته برای بازاریابی ایجاد کنند ،ضروری باشد.

از طرف دیگر شیشه می شکند. پلاستیک دوام و سهولت استفاده را ارائه می دهد. این می تواند خطرناک باشد اگر شما به کودک یا کودک بطری شیشه ای بدهید که او به راحتی رها کند. پلاستیک نسبت به شیشه از لغزندگی کمتری برخوردار است و می توان آن را در فرم ها و اندازه های مختلفی مانند گردن با قالب های ارگونومیک انگشتی برای گرفتن بهتر و دستی آسانتر ریخت.

2. تفاوت در خصوصیات و سازگاری شیمیایی بین جارهای شیشه ای و جارهای پلاستیکی
شیشه برای محصولات حساس در صنایع داروسازی یا مراقبت از شخصی،و همچنین مایعاتی که برای مدت طولانی مانند مواد دارویی و شیمیایی ذخیره می شوند،
بی تحرکی و نفوذ ناپذیری را ایده آل می کند. در برابر CO2 و O2 نسبت به پلاستیک،میزان نفوذپذیری کمتری دارد و باعث طولانی تر ماندن محصولات چربی می شود. شیشه تحت پاستوریزاسیون قادر به کنترل طیف گسترده ای از درجه حرارت نیست.

پلاستیک همه کاره است. در انواع مختلفی از جمله پلی اتیلن ترفتالات (PET)،پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ، پلی اتیلن با چگالی کم (LDPE) ، پلی پروپیلن (PP) و بیشتر وجود دارد. هر یک از این مواد دارای خواص سازگاری شیمیایی،درجه حرارت دما،مقاومت در برابر ضربه و غیره هستند. با وجود گزینه های بسیاری ،به احتمال زیاد می توانید یک ظرف پلاستیکی مناسب برای محصول و استفاده خود پیدا کنید.

3-حمل و نقل شیشه در مقابل پلاستیک به صورت عمده

مواد و محصولاتی که در بسته بندی جارهای شیشه ای بسته بندی میگردند؛مشکلات حمل و نقلی زیادی به ظروف بسته بندی پلاستیکی دارد.
محصولات و مواد غذایی بسته بندی شده در ظروف شیشه ای وزن بیشتری به نسبت ظروف پلاستیکی دارد و همین عامل هم موجب ایجاد هزینه حمل و نقل بالا میگردد و همچنین حمل و نقل جارهای شیشه ای و ظروف بسته بندی شیشه ای کرایه حمل بالاتری به نسبت ظروف بسته بندی پلاستیکی دارد.ظروف شیشه ای از لحاظ وزنی از پلاستیک سنگین تر است و کرایه حمل را بالا می برد.
4-هزینه انرژی تولید ظروف و جارهای شیشه ای به نسبت پلاستیکی

هزینه تولید ظروف پلاستیکی به نسبت جارهای شیشه ای پایین تر است ؛زیرا پلاستیک نیاز به درجه حرارت پایین برای ذوب داردو با انرژی کمتری به صورت خمیر در آمده ولی ظروف و جارهای شیشه ای برای تولید نیاز به انرژی بیشتری دارد و مواد اولیه تشکیل دهنده این ماده باید مدت زمان زیادی در کوره حرارت دیده و به صورت خمیر در آید برای این منظور امروزه تولید کنندگان سعی خود را بر تولید جارهای شیشه ای سبک و با وزن کمتر میکنند.
زیرا وزن پایین و سبک منجر به کاهش هزینه های حمل و نقل و انرژی میگرددومیتوان با صرفه جویی در استفاده پایین مواد اولیه محصولات بیشتری تولید کنند.

5-عوامل محیطی و بازیافتی
شیشه به نسبت پلاستیک 100 % قابل بازیافت است وچندین بار میتواند استریل شده و مورد استفاده قرار گیرد؛پلاستیک ها به نسبت شیشه قدرت بازیافت کمتری دارند و صدمات جبران ناپذیری به چرخه محیط زیست وارد می سازد.اما اینها دلایلی نمیشود که تمام شیشه های مورد استفاده به چرخه بازیافت برگردد
بیشتر شیشه ها به دلیل مدیریت نادرست به محل های دفن زباله رفته ودفن می شوند در صورتی که میتوانست با یک مدیریت اصولی چندین مرتبه مورد استفاده قرار گیرد.

تفاوت جار شیشه ای با جار پت

تفاوت جارهای شیشه ای

تاثیر جارهای شیشه ای فانتزی در فروش

یکی از فاکتورهای مهم فروش هر محصولی شکل ظاهری و زیبایی بسته بندی است هر تولید کننده ای باید به این مقوله توجه داشته و سعی کنند در این مرحله از فرایند شروع بازاریابی و بازارسازی به استفاده از بسته بندی های مناسب و زیبا نگاه ویژه داشته باشد؛چون ارتباط مستقیمی با بسته بندی زیبا و فروش بیشتر است.
چون هر خریدار در هر فروشگاهی به اولین چیزی که خیلی دقت نظر دارد بسته بندی محصول است؛زیرابسته بندی زیبا حس خیلی خوبی به خریدار می دهد.
همین حس خوب فرایند خرید را موفقیت آمیز می نماید و شانس تولید کنندگان متنوع محصولات در انواع بسته بندی ها را افزایش می دهد.
تولید کنندگان در ایران با شناخت کامل این موضوع تمامی تلاش خود را در جهت تولید جارها و بطری های شیشه ای به کار گرفته اند تا بتوانند نقش موثری در افزایش فروش تولیدکنندگان مواد غذایی داشته باشند.با توجه به این نکته هر فعالی بسته بندی زیبا را باید در بالاترین اولویت قرار دهد.

تولید و تامین و عرضه گسترده جارهای شیشه ای فانتزی برای فعالین مواد غذایی و بسته بندی

برای هر فعالی که در زمینه تولید محصولات غذایی -دارویی -بهداشتی -نوشیدنی مهمترین و اصلی ترین دغدغه تامین محصولات بسته بندی مناسب در خور محصولات خود را دارندزیرا تولید مواد غذایی پروسه زیادی و هزینه های زیادی ازجمله ایجادمحل کسب و کار و خریدتجهیزات وهزینه های نیروی کار و انرژی و سایر هزینه ها را دارد.
زیرا تعلل در ایجاد بسته بندی فساد و از بین رفتن مواد غذایی و ازبین رفتن بازار را دارد.ما این دغدغه ها را رفع نموده و با بهره گیری از دستگاههای بروز و مواد اولیه و ملزومات مورد نیاز همیشه نیاز مستمر بازار را به استفاده از جارهای شیشه ای را برطرف کرده و همیشه عرضه مازاد را سرلوحه کارخود قرار میدهیم تا در شرایط رونق بازار بر تقاضای بیش از حد معمول کنترل داشته باشیم و نیازهای مشتریان را به موقع و با بهترین کیفیت و خدمات تامین کنیم.

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما