تولید کننده شیشه لمینت نشکن در ایران

شیشه لمینت نشکن جزو محصولات نوین و جدید انواع شیشه های دوجداره به حساب می آید که قابلیت ویژه ای نیز دارند. این محصولات در ایران نیز تولید کننده دارد و مصرف کنندگان به راحتی می توانند نسبت به تهیه محصولات ایرانی با قیمت مناسب نیز اقدام نمایند.

انواع شیشه لمینت در ابعاد و ضخامت های متفاوت تولید می شوند که برای کاربرد های مختلف و فضا های متفاوتی قابل اجرا می باشند.

تولید کننده شیشه لمینت نشکن در ایران

ویژگی شیشه لمینت نشکن

ویژگی شیشه لمینت نشکن

 

شیشه لمینت در واقع از ترکیب دو یا چند لایه ای شیشه های خام یا سکوریت تولید می شوند که در میان آن ها از میان لایه های متفاوت استفاده می کنند. شرکت ها و تولیدی های زیادی در ایران هستند که روزانه به میزان قابل توجهی انواع شیشه سکوریت و لمینت با کیفیت متفاوت تولید می کنند.

همانطور که می دانید شیشه دو جداره لمینت نسل جدیدی از لمینت دو جداره است و مسلما ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد که باعث شده تا مصرف کننده ها رو به استفاده از آن ها بیاورند.

از جمله این ویژگی های می توان به شفافیت، زیبایی، مقاومت و دوام بالای آن اشاره نمود. این محصول به خاطر داشتن مقاومت بالا گزینه مناسبی برای ساختمان ها و برج ها مرتفع می باشد که همواره شیشه های آن ها در معرض شکستن و خطر قرار دارند.

این محصول به خاطر چند لایه بودن به نوعی عایق گرما و سرما نیز محسوب می شود و عملکردی همچون درب و پنجره های دو و سه جداره را دارند.

صادرات شیشه لمینت نشکن به عراق

صادرات شیشه لمینت نشکن به عراق

همانطور که اشاره نمودیم کارخانه های زیادی در ایران هستند که به عنوان تولیدکننده انواع شیشه لمینت نشکن در ایران فعالیت می کنند و محصولات با کیفیتی نیز تولید می کنند. کشور ایران یکی از مراکز اصلی تولید شیشه در ایران و منطقه خاورمیانه به شمار می رود.

این امر باعث شده تا سالانه شاهد صادرات شیشه به صورت چشمگیر باشیم. این در حالی است که بیشترین صادرات شیشه به عراق صورت می گیرد و ارزآوری خوبی از این محصول نیز به کشور صورت می پذیرد.

قیمت محصولات ایرانی به دلایل متعدد نظیر نرخ ارز، برای مشتریان خارجی بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. بنابراین با صادرات شیشه به کشور های خارجی می توان بستر مناسبی برای ارزآوری و ایجاد اشتغال در این زمینه ایجاد نماییم.

شرکت ها مختلف و متعددی در حال حاضر در زمینه توزیع و فروش این محصولات فعالیت می کنند. این مجموعه نیز به عنوان یکی از مراکز اصلی تولید و توزیع انواع شیشه در ایران آماده همکاری با سایر تولید کننده ها و تجار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما