حوله مارک تاچ موجب افزایش اشتها می شود

شما چیزی می خواهید که نه تنها آب را جذب و نگه می دارد، بلکه روی پوست نرم و راحت باشد. حوله مارک تاچ 100% پنبه و پنبه مصری معمولاً بهترین انواع حوله مارک تاچ ها هستند زیرا پنبه در مورد آب و بافت بسیار جاذب است.

از آنجایی که ما اغلب از حوله مارک تاچ استفاده می کنیم و نیاز به شستشوی مداوم داریم، برای افزایش طول عمر به دنبال سجاف های دو دوخته نیز باشید.

دکتر انجلی ماهتو (باز شده در برگه جدید)، متخصص پوست و مشاور زیبایی ادامه می دهد. اگرچه در حال حاضر، هیچ داده بالینی یا شواهد محکمی وجود ندارد که نشان دهد نوع کیفیت حوله مارک تاچ‌هایی که استفاده می‌کنید تأثیری بر پوست شما خواهد داشت، چیزی که ما می‌دانیم این است که خشک کردن شدید پوست با حوله مارک تاچ کاری نیست.

حوله

خوب است، بنابراین من همیشه توصیه می کنم هنگام بیرون آمدن از دوش یا حمام به آرامی پوست صورت و بدن خود را لمس کنید.

با این حال، انتخاب حوله مارک تاچ های کاربردی و با کیفیت، نباید زشت یا پنهان باشد. یادگیری نحوه چرخاندن حوله مارک تاچ ها یا ایجاد ایده های زیبا برای نگهداری حوله مارک تاچ می تواند یک ویژگی تزئینی در حمام شما بدون کاهش عملکرد ایجاد کند.

مطمئن شوید که حوله مارک تاچ های خود را به درستی می شویید. یک حمام با کاشی آبی با پشتی بلند سفید و دو حوله مارک تاچ آبی که از آویز سقفی آویزان شده است .

حوله مارک تاچ ها محل رشد باکتری ها هستند و حوله مارک تاچ های حمام بسیار نرم شما در صورت عدم مراقبت مناسب می توانند شروع به بوییدن کنند و خشن شوند.

دکتر کیکام توضیح می دهد: “با هر بار استفاده از حوله مارک تاچ برای خشک کردن، شما نه تنها باقی مانده آب بلکه باقی مانده های پوست، ترشحات بدن و میکروب ها را روی پارچه برمی دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.