صابون تی سی سی گل سیتو با جذب حرارت تغییر رنگ می دهد

برای این کار 3 یا 4 قطره صابون تی سی سی گل سیتو  اکالیپتوس را در ظرفی با آب داغ بریزید. سر خود را با حوله بپوشانید و بخارات آن را تنفس کنید.

از این صابون تی سی سی گل سیتو  جادویی برای اصلاح طبیعی استفاده کنید. شما فقط به 2 یا 3 قطره صابون تی سی سی گل سیتو  نیاز دارید که با کمی آب مخلوط کنید تا کف کنید. طبق معمول اصلاح کنید.

پوست هیدراته شده و خشک نیست. همانطور که می توانید حدس بزنید، اینها برخی از کاربردهایی است که می توان از این صابون تی سی سی گل سیتو های مایع کرد.

اما این احتمال وجود دارد که بتوانید به هر کاربرد دیگری فکر کنید، که مطمئناً نیز مناسب است. اگر آن را پیدا کردید، آن را با ما به اشتراک بگذارید!

صابون

صابون تی سی سی گل سیتو  یکی از آن محصولات اجتناب ناپذیر در خانه ما است. با این حال، علاوه بر اینکه یک وسیله ضروری برای بهداشت شخصی و خانگی است، عنصری است که می تواند بسیاری از کارهای دیگر را تسهیل کند و مطمئناً شما این موارد دیگر از صابون تی سی سی گل سیتو  را نمی دانستید.

در بازار ما می توانیم ارائه های مختلفی را پیدا کنیم که هر کدام فرمولی برای چیزی خاص طراحی شده است. همانطور که می دانیم بسیاری از آن بی اطلاع هستند در زیر می خواهیم 10 کاربرد جایگزین را که می توان از آن استفاده کرد، معرفی کنیم.

هنگامی که دیوارهای خانه خود را رنگ آمیزی می کنید، با یک تکه صابون تی سی سی گل سیتو  خیس می توانید از چارچوب درها و پنجره ها محافظت کنید. حتما قفل ها و لولاها را نیز بپوشانید تا از ریختن یا لکه نریزید.

فقط مقداری صابون تی سی سی گل سیتو  مارسی را روی لوفا یا برس خود قرار دهید و اسکراب کنید. برای ماهیتابه های نچسب توصیه می کنیم از الیاف پاک کن طبیعی مانند لوفا یا علف اسپارتو استفاده کنید، برای کثیفی بیشتر می توانید از برس های الیاف تامپیکو و الیاف نارگیل استفاده کنید که هیچ کدام خراش ندارند.

برای تمیز کردن کف از صابون تی سی سی گل سیتو  مارسی استفاده کنید. در سطل پاک کن 3 لیتر آب داغ، 1 قاشق غذاخوری تکه صابون تی سی سی گل سیتو  مارسی، 1 قاشق غذاخوری سرکه سفید (اختیاری) و چند قطره عطر شستشو (اختیاری) اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.