فروش ویژه شیشه سکوریت دودی 10 میل

از آنجا که شیشه به عنوان یکی از عنصرهای اصلی در معماری و صنعت شیشه و آینه محسوب می شود تولید کنندگان این محصول را با عالی ترین سطح کیفی از لحاظ مقاومت و ایمنی رسانده اند و برای این کار شیشه های معمولی را سکوریت کرده  که در حال حاضر فروش شیشه سکوریت دودی آن از رونق و بازار پسندی بیشتری برخورداراست چرا که علاوه بر امنیت از تناسب کیفیت و قیمت هم بهره مند است.فروش ویژه شیشه سکوریت دودی 10 میل

مشخصات فنی شیشه سکوریت

مشخصات فنی شیشه سکوریت

 

تولید شیشه های سکوریت در انواع و اقسام مختلف مثل شیشه اصفهان سکوریت ریلی با ابعاد و سایز و همچنین ضخامت و کیفیت متفاوت تولید می گردد که عدم انحنا و تاب، عدم تغییر رنگ و شفافیت در فرآیند تولید، ثابت ماندن وزن و ضریب انبساط و غیره از ویژگی ها و مشخصات شیشه سکوریت درجه یک و مرغوب می باشد.

شایان ذکر است تنها تغییر ممکنی که در طی مراحل تولید آن صورت می پذیرد مقاومت در پیچش و کشش و هم چنین میزان مقاومت در برابر ضربه و شک های حرارتی است.

رواج خرید شیشه سکوریت نسبت به نوع معمولی آن در کشور  به دلیل کاربرد فراوان آن رو به پیشرفت است  که موارد مصرفی هم چون نصب در ادارات و دفاتر،  فروشگاه ها، صنایع خودروسازی، لوازم خانگی، مبلمان و غیره  را در بر می گیرد. اگر چه به دلیل کیفیت و ویژگی منحصر به فرد خود از قیمت بالاتری برخوردار است ولی طرفداران بسیاری دارد.

لازم به یاد آوری است که به دلیل رنگ این نوع شیشه در حفظ حریم شخصی، نظافت راحت تر و ضد لک بودن مورد علاقه افراد قرار گرفته است.

شیشه سکوریت 10 میل نسبت به 20 میل از وزن کمتر و هم چنین قیمت نازل تری بهره مند است بنابراین از میزان آسیب رسانی کمتر و مقاومت مناسبی نیز دارا می باشد این شیشه در دو رنگ دودی تیره و دودی روشن در بازار داخلی وجود دارد که در قیمت هم با یکدیگر متفاوت اند.

مرکز خرید شیشه سکوریت 10 میل دودی

مرکز خرید شیشه سکوریت 10 میل دودی

 

در حال حاضر نمایندگی ها و مراکز خرید عمده مجاز شیشه دو جداره سکوریت آن را با توجه به نیاز و سفارش مشتریان داخل و خارج از کشور در ضخامت و ابعاد متفاوت به صورت مستقیم و عمده به فروش می رسانند که از نظر کیفیت و نیز قیمت  ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

شرکت های تولید کننده این محصول آن را با درجه کیفی عالی در اختیار نمایندگی ها قرار می دهند تا آن را به دست  مشتریان عمده داخلی برسانند  و نیز صادرات به سایر کشورها  را توسعه بخشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما