قابلمه تفلون کویر سایز 50 که در کاخ سفید مورد استفاده قرار گرفت

یک قابلمه تفلون کویر سایز 50 با کناره های بلند و سطح پخت سریع گرمایش، رطوبت را در داخل آن محبوس می کند که آن را برای آهسته پخت گوشت و سبزیجات ایده آل می کند.
زمانی که مقدار زیادی غذا درست می کنید دیگ ها ترجیح داده می شوند، زیرا می توانید مواد بیشتری را در یک قابلمه تفلون  قرار دهید و آنها را برای مدت طولانی تری بپزید بدون اینکه نیازی به توجه دقیق داشته باشید.

قابلمه ها و قابلمه ها را می توان به جای هم برای چیزهایی مانند تهیه سس و آب جوش استفاده کرد. با این حال، چند تفاوت کوچک بین این دو نوع ظروف وجود دارد.

کناره های یک قابلمه کوتاه تر است. یک قابلمه معمولاً ضلع های بسیار کوتاه تری نسبت به قابلمه دارد و برای گرم کردن سریع غذاها بهتر است.

یک قابلمه کناره های بلندتری دارد و از تبخیر سریع آن جلوگیری می کند و همین امر آن را برای غذاهای آهسته پز مناسب تر می کند.

قابلمه
قابلمه ها بزرگتر و قابلمه ها کوچکتر هستند . قابلمه‌ها معمولاً بزرگ‌تر از قابلمه‌ها هستند و این باعث می‌شود که در پخت غذاها به صورت فله در مدت زمان طولانی بهتر عمل کنند.

برعکس، قابلمه‌ها می‌توانند حجم کمتری نسبت به قابلمه نگه دارند و برای جلوگیری از سوختن یا چسبیدن نیاز به توجه مداوم دارند.
کاسه ها دسته دار هستند. کاسه ها یک دسته بلند دارند تا به راحتی در حجم کمتر مایع حرکت کنید. با این حال گلدان ها دارای دو دسته در بالا هستند که به شما امکان می دهد محتویات سنگین گلدان را محکم تر بگیرید.
آیا می توانید از قابلمه به عنوان قابلمه استفاده کنید؟ در حالی که قابلمه را می توان به عنوان قابلمه استفاده کرد، گلدان ها معمولاً به عنوان قابلمه استفاده نمی شوند.

استفاده از قابلمه برای پختن سس به جای قابلمه ممکن است از غلیظ شدن مناسب سس شما جلوگیری کند. علاوه بر این، اگر می خواهید مقدار کمی غذا را به سرعت گرم کنید، زمان پخت شما را کاهش می دهد. با این حال، می توانید از یک قابلمه برای گرم کردن آب برنج یا پاستا مانند یک قابلمه استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.