بازرگانی آمورف
خانه / شیشه دوجداره / قیمت جهانی شیشه دوجداره رفلکس ارزان

قیمت جهانی شیشه دوجداره رفلکس ارزان

قیمت شیشه دوجداره رفلکس ارزان در جهان بر اساس کیفیت محصول متفاوت است. شیشه دوجداره از دو لایه شیشه موازی که به هم چسبیده شده تشکیل می شود. این شیشه ها برا جلوگیری از انتقال سرما، گرما، ورود گرد و خاک و سر و صدا مورد استفاده قرار می گیرند. رفلکس وظیفه بازتاب نور در در جهت منبع نور را دارد. از ویژگی های شیشه دوجداره رفلکس می توان به عدم دید داخل منزل در روز، کمک به زیبایی نمای ساختمان، جلو گیری از بازتاب و انعکاس نور مستقیم خورشید و جلوگیری از ورود گرمای تابستان به داخل منازل اشاره کرد.

قیمت جهانی شیشه دوجداره رفلکس ارزان

مرکز تهیه جدید ترین شیشه دوجداره رفلکس در تبریز

مرکز تهیه جدید ترین شیشه دوجداره رفلکس در تبریزمرکز تهیه جدید ترین شیشه دوجداره رفلکس در تبریز محصولات خود را بر اساس نیاز و سفارش مشتری تهیه و نصب می کند.

تبریز زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم و خشک دارد که در تابستان ها اختلاف دما در طی روز و شب تفاوت زیادی دارد، اما به دلیل وجود باغات فراوان در اطراف شهر تبریز و همچنین نزدیک بودن به کوه سهند گرما در تابستان کمی تعدیل می گردد. 

در شهر تبریز به خاطر اختلاف دما در روز و شب بهتر است از upvc استفاده شود. برای مناطق سرد بهتر است از شیشه های دوجداره ساده استفاده کنید. قیمت این محصولات بر اساس کیفیت و کاربردشان متغیر است.

قیمت عمده شیشه دوجداره رفلکس

قیمت عمده شیشه دوجداره رفلکسقیمت عمده شیشه دوجداره رفلکس در سراسر کشور متفاوت است. این محصول به خاطر کاربرد های زیادی که دارد قیمت های بالاتری نسبت به شیشه های ساده دارند.

برای خرید ارزان تر و به صورت عمده بهتر است به کارخانجات تولید شیشه مراجعه کرد. این کارخانه ها محصولات مرغوب خود را به صورت عمده با جنس ها و کیفیت های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. 

در لیست قیمت این محصول هزینه پرداختی بر اساس انتخاب میل شیشه یا ضخامت شیشه بالا و پایین دارد.

فهرست استفاده از شیشه دوجداره

فهرست استفاده از شیشه دوجداره برای تهیه فهرست استفاده از شیشه دوجداره باید به مراکز شیشه فروشی مراجعه کرد. شیشه های دو جداره به دلیل ویژگی‌ های منحصر به فردی که نسبت به مدل های تک جداره دارند کاربرد های بسیاری دارند از جمله:

  • درب و پنجره ساختمان ها
  • نمای کرتین وال
  • ویترین های فروشگاهی 
  • سقف های شیشه ای
  • مخافط های شیشه به جای نرده

قیمت این شیشه ها بر اساس متر مربع محاسبه می شود. این شیشه های دوجداره در بیمارستان ها، هتل ها و فرودگاه ها بیشترین کاربرد را دارد، چون بهترین عایق در برابر صداها می باشد. کاربرد شیشه دوجداره رفلکس بیشتر برای پاساژ ها و ساختمان هایی که با شیشه نما کاری می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش شیشه دوجداره با تخفیف ۲۰ درصدی

قیمت فروش شیشه دوجداره با تخفیف 20 درصدی توسط سایت شرکت های تولید کننده منتشر می گردد. اگر خریدار عمده انواع شیشه سکوریت دوجداره، شیشه دوجداره رفلکس، شیشه دوجدا

دیدگاهتان را بنویسید