قیمت فروش ماده رزین برای تولید شیشه های لمینت با کمترین هزینه و بهترین کیفیت

شیشه های لمینت، شیشه هایی با مقاومت فیزیکی بالایی هستند این شیشه ها با تکنولوژی خاصی تولید میگردند
مهمترین عاملی که موجب می شود شیشه لمینت،در مقابل هرگونه ضربه یکپارچی خود را حفظ نموده و به تکه های ریزبرنده تبدیل نشود استفاده از طلق های مخصوصی است که در بین دولایه شیشه قرار میگیرد این طلق ها در طی یکسری فرایند حرارتی در داخل دستگاههای اتوکلاو موجب چسبندگی دولایه پنجره upvc دو حالته به هم می شود روش جدید تولید شیشه های لمینت با استفاده از ماده رزین امروزه تولید شیشه های لمینت، را برای هرکسی ممکن ساخته به صورتی که اکثر تولید کنندگان شیشه های لمینت، می توانند با استفاده از ماده رزین در هر فضای کوچکی شیشه های لمینت، با کیفیت بالا و هزینه خیلی پایین تولید نمایند این ماده در مخازل 20 لیتری به همراه 3 بسته نوار دور شیشه به طول 30 متر ارائه میگردد که قیمت کلی این ماده 1650000 هزار تومان می باشد.

ماده رزین شیشه لمینت
روش تولید شیشه لمینت با ماده رزین
تولید شیشه های لمینت با ماده رزین

قیمت خرید شیشه های لمینت به روش تولید اتوکلاو

شیشه های لمینت، امروزی توسط طلق های مخصوص که با نام های PVB یا EVA شناخته می شوند تولید شده که این روش هزینه بالایی دارد. چون برای چسبندگی شیشه ها به هم باید درداخل دستگاههای اتوکلاو قرار بگیرد تا هم موجب چسبندگی طلق ها به شیشه گردد و هم اینکه هوای موجود در بین دو پنجره upvc سه جداره را تخلیه کند. قیمت تمام شده شیشه های لمینت تولید شده با استفاده از این روش خیلی بالاست و بیشتر خریداران شیشه های لمینت، همیشه به دنبال مناسبترین قیمت تامین هستند.برای این منظور تولید کنندگان شیشه های ساختمانی می توانند از روش های جایگزین برای تولید شیشه های لمینت با کیفیت و قیمت پایین استفاده نمایند تا بتوانند با ارائه قیمت مناسب سهم بیشتری از فروش بازار داخل را از آن خود نمایند.

شیشه لمینت بالکن

ارزانترین روش تولید شیشه های لمینت

با توجه به افزایش استفاده از فناوری لمینت در صنعت شیشه و استقبال مصرف کنندگان و حتی توجه دولت به ایمنی لمینت و بحث اجاری شدن استفاده از شیشه های لمینت درساختمان ها (تاییدیه آتش نشانی )بحث داغ راه اندازی خط لمینت در ایران به سرعت در حال رشد است.
حال تولید کنندگان به دنبال ارزانترین روش برای تولید هستند تا بتوانند رقبای خود راازمیدان خارج کنند ما با هدف اینکه هر شیشه بری در مغازه خود تولید کننده شیشه لمینت باشد و هر کارگاه شیشه دوجداره خود تولید کننده شیشه های لمینت تولید شده با استفاده از ماده رزین از هر نظر برای تولید کنندگان شیشه های لمینت و یا تولید کنندگان پنجره های دو جداره گزینه مناسبی می باشد زیرا نیاز به فضای کمتری برای تولید دارد و کارگر ماهری برای تولید احتیاج ندارد و هم اینکه هزینه های تولید را تا حد زیادی کاهش داده و یکی از ارزانترین روش تولید شیشه های لمینت در جهان شناخته شده است.

ارزانترین روش تولید شیشه لمینت با ماده رزین

آسانترین روش تولید شیشه های لمینت برای فعالین حوزه پنجره های دو و سه جداره

امروزه بحث ایمنی و هدررفت انرژی در ساختمان یکی ازمقوله های با اهمیت می باشد که همه فعالین این حوزه را به فکر استفاده از مصالح سبک و مقاوم در مقابل هر گونه خطرات احتمالی وا می دارد پنجره های دوجداره گزینه هایی بود که توانست علاوه برجلوگیری ازهدررفت انرژی تا حد زیادی هزینه های ساختمان ها را کم کند یکی از الزامات ایمنی سازمان آتش نشانی در پنجره های دوجداره برای ساختمان های بلند استفاده از شیشه های لمینت از طبقه 4 به بالا می باشد که همین عامل موجب تحمیل هزینه های سنگین برای تولید کنندگان پنجره های دو جداره می شود زیرا باید سفارش تولید شیشه های لمینت را به کارخانه های تولید کننده شیشه دهند و این خود شامل هزینه بالایی می شود اما با استفاده از ماده رزین هر تولید کننده پنجره های دو جداره می تواند به راحتی هر نوع شیشه لمینت را با ضخامت مورد دلخواه در کارگاه تولید درب و پنجره خود تولید نماید و در هزینه تمام شده شیشه های لمینت صرفه جویی نماید وخود اقدام به تولید شیشه های لمینت کند.

تولید شیشه لمینت برای پنجره های دوجداره
تولید شیشه لمینت برای پنجره دو جداره

روش های مرسوم تولید شیشه های لمینت
شیشه های لمینت به سه روش قابل انجام است که شامل روش های زیر می باشد.
1 لمینت گرم یا اتوکلاو است که نیاز به سرمایه گذاری بالا خرید دستگاه سالن بزرگ و کارگز ماهر می باشد تولید در این روش مراحل پیچیده ای دارد و فقط برای تیراژهای به صرفه است.
2- روش دوم تولید شیشه های لمینت با استفاده از دستگاه پتویی می باشد که این روش هم نیاز به سرمایه گذاری بالابرای خرید دستگاه و محیط بزرگ می باشد و این روش نسبت به روش اول این ضعف را داراست که فقط شیشه صاف با ان تولید می شود و امکان تولید شیشه خم لمینت در این روش امکان پذیرنیست.
3- روش سوم استفاده از رزین لمینت می باشد که در این مقاله می خواهیم درمورد آن صحبت کنیم اما قبل از شروع صحبت نیاز است به چند سوال که ممکن است دغدغه تولید کنندگان باشد پاسخ دهیم.


رزین چیست:رزین در واقع همان فرمول طلق PVB هست با تغییرات خاص و به شکل مایعی بی رنگ که این مایع دربرابر نور UV خورشید از حالت مایع خارج شده و همان حالت طلق PVB را تولید می کند.

استفاده از رزین چه مزایایی دارد.
1- اولین و مهمترین مزیت استفاده از رزین
: عدم نیاز به خرید دستگاهی خاص و سرمایه گذاری بالاست دراین روش شما هیچ سرمایه گذاری خاصی انجام نمی دهیدفقط خرید ماده رزین سرمایه گذاری شما می باشد.
2-نیازنداشتن به فضایی بزرگ:
در این روش شما می توانیدلمینت را درمغازهیا حتی منزلخودتان انجام دهید و نیازی به فضای بزرگ و صنعتی و برق ندارید.
3-عدم نیازبه نیروی کارگری ماهر:شما دراین روش با آموزش اولیه ساده می توانید حتی در چند ساعت کار این روش را یاد بگیرید و نیازی برای درخدمت گرفتن نیروی ماهر ندارید.
4-دراین روش هر ابعادی صرفه تولید دارد و یک شیشه بر ساده نیز می تواند نیازهای شیشه های لمینت محل خود را در هر ابعادی انجام دهد.
5- سرعت تولید یکی دیگراز مزایای این روش می باشد در این روش لمینت به طور کل دو ساعت نیازبه پختن در نورخورشید داردو سفارشات به سرعت حاضر می شود درحالی که درروش های دیگر زمان لمینت بسیار طولانیست .
6-قیمت تمام شده پایین:به علت ارزان بودن مواد اولیه و پایین بودن هزینه کارگر سرعت عمل بالا قیمت تمام شده شما بسیارپایین تر از رقبا خواهد بود وبه راحتی می توانید در بازاررقابت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.