قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت 10 میل

شیشه سکوریت 10 میل با توجه به کیفیت و شرکت سازنده، می تواند قیمت متفاوتی در بازار خرید و فروش شیشه داشته باشد. چنانچه قصد خرید عمده شیشه سکوریت 10 میل را دارید می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر مربع  از این نوع شیشه با مدیر فروش این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت 10 میل

فرایند ساخت شیشه سکوریت

فرایند ساخت شیشه سکوریت

آیا می دانید فرآیند ساخت شیشه سکوریت و نحوه تولید آن چگونه است؟ در ادامه قصد داریم به اختصار پیرامون آن توضیحاتی را ارائه نماییم.

در ابتدا باید ابعاد شیشه مشخص باشد تا با همان اندازه شیشه ساخته شود چون پس از ساخت شیشه برش دادن و سایر اقدامات ممکن است منجر به شکسته شدن آن شود.

سپس 4 طرف شیشه را با سنگ دیاموند صیقل داده و آن را وارد کوره با دمای بسیار بالا (حدود 600 درجه) می کنند و پس از حرارت دیدن آن را به سرعت سرد می نمایند.
چنانچه سرد کردن شیشه به آرامی انجام شود شیشه نیمه سکوریت حاصل می گردد.
نکته مهم اینکه مقاومت مکانیکی شیشه ساختمانی سکوریت نسبت به شیشه نیمه سکوریت بالاتر است.

به هنگام سرد کردن شیشه، بخش های بیرونی و درونی با سرعت های متفاوتی سرد می شوند که این موضوع موجب ایجاد تنش کششی در مرکز و تنش فشاری در حاشیه شیشه می گردد.

این روش سبب می شود تا مقاومت مکانیکی شیشه شیشه دو جداره به نسبت سایر انواع شیشه های معمولی 5 الی 6 برابر بیشتر شود درحالیکه سایر موارد مثل خواص فیزیکی، رنگ، ضریب انبساط و … تغییری نمی کند.

به طور کلی چنانچه مراحل ساخت شیشه با دقت بیشتری انجام شود، مقاومت شیشه بیشتر خواهد شد.

فروش مستقیم شیشه سکوریت 10 میل

فروش مستقیم شیشه سکوریت 10 میل

فروش شیشه سکوریت 10 میل از طریق مراکز متعددی انجام می شود ولی آیا این اطمینان خاطر وجود دارد که آن مجموعه یا فروشنده مناسب ترین قیمت را به شما ارائه می دهد؟

معمولا وقتی یک یا چندین واسطه در میان باشد قیمت فروش شیشه و یا هر نوع محصول دیگر به طور ناخواسته بالا می رود. اما اگر بتوان واسطه ها را حذف کرده و از طریق یک تولید کننده و مجموعه فروش آن، شیشه مورد نظر را خریداری کرد می توان به پایین ترین قیمت فروش دسترسی پیدا نمود.

فروش شیشه 10 میل از طریق مجموعه پیش رو با بالاترین کیفیت و قیمت منصفانه انجام می شود. علاوه بر شیشه سکوریت 10 میل، شیشه 8 میل و 20 میل نیز قابلیت عرضه دارد.

زمانی که سفارش شما عمده باشد قیمت فروش متفاوت از زمانی است که مشتری مایل به خرید کمتر است بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت هر متر مربع از شیشه سکوریت می توانید همین حالا با مدیران مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما