لیست قیمت شیشه سکوریت با تخفیف 20 درصد

لیست قیمت شیشه سکوریت براساس کیفیت و مراحل ساخت شیشه در کوره های المنتال و کانوکشن تعیین می شود. شیشه سکوریت همان شیشه نشکن می باشد. به علت طی کردن مراحل مقاوم سازی در کارخانه به سکوریت کردن شناخته شده است، در بیرون از کارخانه شیشه سکوریت نام گرفت.

لیست قیمت شیشه سکوریت با تخفیف 20 درصد

فروش شیشه سکوریت با گارانتی یکساله

فروش شیشه سکوریت با گارانتی یکسالهبرای ساخت شیشه سکوریت در ابتدا شیشه در ابعاد و اندازه های مورد نظر برش داده می شود و بعد شیشه برش داده شده وارد کوره های با حرارت 700 درجه سانتی گراد می شود. محصول کوره های کانوکشن از لحاظ کیفی بهتر و یک دست تر از محصول کوره های المنتال است. بعد از طی کردن مراحل حرارت دهی، شیشه نرم شده درون قالب شیشه قرار می گیرد و بلافاصله سرد می شود. عمل سرد شدن شیشه با دمیدن فشار هوای سرد به شیشه انجام می شود. هوای سرد باید به هر دو سطح شیشه دمیده شود. زود سرد شدن لایه های بیرونی نسبت به لایه های درونی باعث بالا رفتن مقاومت شیشه می شود، که این علت باعث مقاومت چند برابری شیشه سکوریت شده است. شیشه های معمولی استحکام  وایمنی لازم برای استفاده در بخش های مختلف ساختمان را ندارند، بنابراین بهترین گزینه شیشه سکوریت می باشد. تولید کنندگان شیشه با فروش شیشه سکوریت دارای گارانتی می توانند میزان فروش و سود دهی خود را افزایش دهند.

پخش شیشه سکوریت در حجم بالا

پخش شیشه سکوریت در حجم بالاشیشه ساختمانی سکوریت یا همان شیشه منیرال یکی از مقاوم ترین شیشه های مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی است، زیرا بعد از وارد شدن ضربه  شیشه به تکه های کوچک و بی خطر تبدیل می شود اما شیشه های معمولی به تکه های بزرگ وخطرناک تبدیل می شوند. پخش شیشه سکوریت درجه یک در سطح بالا برای صنایع ساختمانی کاربرد موثری دارد. از سوی دیگر از شیشه منیرال یا سکوریت برای شیشه عقب خودرو ها استفاده می شود.

بروز ترین منبع اعلام قیمت شیشه سکوریت در بازار

بروز ترین منبع اعلام قیمت شیشه سکوریت در بازارشیشه دو جداره سکوریت نیز در رنگ های متنوع و به صورت مات وشفاف، طرح دار و سند بالا در بازار عرضه می شود. قیمت شیشه سکوریت توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام می گردد، تا سود جویان نتوانند شیشیه سکوریت را با قیمت بالاتر بفروشند.

لیست قیمت شیشه سکوریت در بازار

لیست قیمت شیشه سکوریت در بازارشیشه سکوریت در مقایسه با شیشه های معمولی یا خام با ضخامت یکسان حدود 5 برابر مقاومت بالاتری دارند. بنابر این قیمت آن با توجه به ایمنی و مقاومتش تعیین می شود. شیشه هایی که در کوره های المنتال ساخته می شوند را  نسبت به شیشه هایی که در کوره کانوکشن ساخته می شوند، شیشه اصفهان سکوریت ارزان قیمت می نامند زیرا از لحاظ کیفی و ایمنی با یکدیگر متفاوت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما