مرکز فروش عمده جارهای شیشه ای مربا

یکی از راه های نگهداری مواد غذایی در شرکت های تولید کننده مواد غذایی ،ترشیجات،مربا،عسل ظروف بسته بندی می باشد ،این ظروف باید طوری باشد که طعم غذا را تغییر ندهد و علاوه بر این استحکام و مقاومت لازم در برابر شکستگی را داشته باشد و باعث جذب مشتریان شودجارهای شیشه ای یکی دیگر از ظروف بسته بندی مناسب پر استفاده در صنایع مواد غذایی هستند.

بازار فروش عمده جارهای شیشه ای در ایران

امروزه اهمیت استفاده از جارهای شیشه ای در صنعت بسته بندی مواد غذایی باعث شده که تولید کنندگان مواد غذایی یا صنایع غذایی به دنبال تامین کنندگان مناسب و ارزان ظروف بسته بندی با طرح های زیبا و اندازه های دلخواه و رنگ های متفاوت باشد اگر چنانچه به دنبال یک تامین کننده مناسب برای خرید جارهای شیشه ای برای مربا هستید با ما در ارتباط باشید تا با کیفیت ترین جار شیشه ای ومناسب ترین قیمت را به شما عرضه کنیم.

بازار فروش عمده جارهای شیشه ای در ایران

روش های فروش عمده جارهای شیشه ای کارخانه جات

شرکت های تولید کننده جارهای شیشه ای، باید سعی کنند بهترین کیفیت مطلوب را در تولید جارهای شیشه ای مربا به کار گیرند زیرا یکی از ویژگی های بارز جارهای شیشه ای اینست که شفافیت خوبی داشته باشد تا مواد غذایی داخل آن به خوبی دیده شود و همین عامل باعث فروش بالای این محصولات میگردد. روش فروش اینترنتی یکی از راهای موثر در فروش بالای تولیدات کارخانه هستند. زیرا این وب سایت ها تقاضای بالایی از جارهای شیشه ای را از سراسر ایران از مشتریان دریافت میکنند؛ ومشاوران این سایت ها می توانند با ارتباط با کارخانه های تولید کننده جارهای شیشه ای مربا، با قیمت پایین به مشتریان ارایه دهند.

روش های فروش عمده جارهای شیشه ای کارخانه جات

راه های جلوگیری از شکست جارهای شیشه ای مربا

روش تولید جارهای شیشه ای، به گونه ای است که در دمای حرارتی 540 درجه نگهداری می شود و برای جلوگیری از شکست شیشه و مقاومت بالای جارهای شیشه ای ساخته شده آنها به مدت 20 دقیقه به آرامی سرد می کنند. و شرکت های تولید کننده موادغذایی هم باید احتیاط لازم را در پرکردن مرباها در داخل جارهای شیشه ای به عمل آورند. به گونه ای که حرارت مواد غذایی به یکباره به شیشه انتقال پیدا نکند و باید ابتدا یک مقدار سرد شده و سپس به داخل جارهای شیشه ای تزریق شود و تحمل دمایی جارهای شیشه ای در حدود 32 درجه میباشد و شرکت های تولید کننده مواد غذایی به این مورد توجه ویژه ای داشته باشند.

راه های جلوگیری از شکست جارهای شیشه ای مربا

ابعاد ساخته شده جارهای شیشه ای مربا

شرکت های تولید کننده جارهای شیشه ای، با توجه به ابعاد دریافت شده از کارخانه های مواد غذایی اقدام به تولید جارهای شیشه ای مربا در ابعاد و طرح های متفاوت می کنند؛ این شیشه ها به صورت طرح های عمومی و ساده و طرح های فانتزی با درب فلزی و پلاستیکی تولید می شوند معمولا طرح های فانتزی با درب های پلاستیکی، ساخته می شوند؛ و طرح های عمومی با درب فلزی ساخته می شوند. و در کنار جارهای شیشه ای عمومی ؛درب فلزی به صورت جداگانه ساخته می شود و طرح های فانتزی با درب پلاستیکی، ساخته و با هم به خریدار داده می شود.ابعاد رایج شیشه های مربا در اندازه های 50 تا 350 سی سی میباشد.

راه های جلوگیری از شکست جارهای شیشه ای مربا
راه های جلوگیری از شکست جارهای شیشه ای مربا
راه های جلوگیری از شکست جارهای شیشه ای مربا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما