پیرمردی با آب مقطر 3 5 10 20 لیتری ازدواج کرد

در حالی که آب لوله کشی در بسیاری از مناطق برای نوشیدن بی خطر است اما همچنان ممکن است حاوی آلاینده های کمیاب باشد.

به عنوان مثال، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) محدودیت های قانونی را تعیین می کند که برای مصرف کنندگان بیش از 90 آلاینده در آب آشامیدنی ایمن در نظر گرفته می شود.

با این حال، قانون آب مقطر 3 5 10 20 لیتری آشامیدنی ایمن به ایالت های فردی این امکان را می دهد که استانداردهای آب آشامیدنی خود را تنظیم کنند، تا زمانی که حداقل الزامات EPA برای آلاینده ها را برآورده کنند.

آب مقطر

این بدان معناست که برخی از ایالت ها مقررات سختگیرانه تری نسبت به سایر ایالت ها برای آب آشامیدنی دارند. اگرچه اقداماتی برای اطمینان از ایمن بودن آب آشامیدنی عمومی برای مصرف انجام می شود اما می تواند حاوی مقادیر کمی از آلاینده ها باشد که می تواند بر سلامتی تأثیر منفی بگذارد.

به عنوان مثال، فلزات سنگین سرب و مس برای سلامتی بسیار سمی هستند. آنها می توانند باعث ناراحتی معده شوند و در صورت مصرف در طول زمان منجر به آسیب مغزی شوند.

شناخته شده است که این فلزات سنگین به آب آشامیدنی نفوذ می کنند، حتی در کشورهایی که منابع آب عمومی به شدت تحت نظارت هستند.

با استفاده از فیلترهای آب خانگی یا نوشیدن آب بطری تصفیه شده، آب آشامیدنی تحت سطح دیگری از تصفیه قرار می گیرد که بسته به نوع سیستم تصفیه مورد استفاده می تواند فلزات، مواد شیمیایی و سایر آلاینده ها را حذف کند.

سیستم های تصفیه آب مانند فیلترهای زغال چوب کلر را حذف می کنند، یک ماده شیمیایی رایج که به عنوان ضد عفونی کننده به آب عمومی اضافه می شود.

چندین مطالعه آب کلر را با افزایش خطر ابتلا به برخی سرطان ها، از جمله سرطان کولورکتال مرتبط دانسته اند. یکی دیگر از مزایای تصفیه آب این است که مزه های ناخوشایند مربوط به درمان های شیمیایی، مواد آلی یا لوله کشی فلزی را از بین می برد و آب آشامیدنی تازه و با طعمی خالص را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.