بازرگانی آمورف
خانه / شیشه سکوریت / کارخانه تولید شیشه سکوریت بالکن ریلی

کارخانه تولید شیشه سکوریت بالکن ریلی

 کارخانه ما موفق شد تا با استفاده از بهترین مواد اولیه شیشه سکوریت بالکن ریلی را تولید کند که در حال حاضر مصرف کننده و متقاضی بسیار زیادی دارد و این شیشه کاربردهای بسیار فراوانی برای انواع پنجره و بالکن دارد. خرید این محصول از طریق این سایت انجام می ‌شود شما می توانید با خرید در حجم عمده از تخفیف ویژه بهرمند شوید.

کارخانه تولید شیشه سکوریت بالکن ریلی

شیشه سکوریت چگونه ساخته می شود؟

شیشه سکوریت چگونه ساخته می شود؟  شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه هایی که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است تا ۵ برابر شیشه های دیگر در برابر حرارت و ضربه به مقاومت نشان می دهد.

 فرآیند تولید این شیشه به گونه ای است که ابتدا شیشه های معمولی را در کوره های حرارتی قرار می دهند تا به دمای نرم شدن برسد و تغییر شکل بدهد بعد از اینکه این شیشه ها معمولاً در دمای ۷۰۰ درجه سانتیگراد نرم و تغییر شکل پیدا کردند بلافاصله باید آنها را سرد کرد و با دمیدن هوای سرد آنها را مقاوم می کنند.

دمیدن باد خنک بر روی شیشه باعث می شود مقاومت آن بالا برود و شیشه سکوریت تولید شود شیشه های سکوریت معمولاً ضخامت شان به ۴ میلیمتر تا ۱۹ میلیمتر می رسد.

که می توانند به عنوان عایق صدا و حرارت نیز عمل کند بیشترین کاربرد انواع شیشه های سکوریت برای پنجره و بالکن می باشد که در ضخامتهای ۸ میلیمتری استفاده می‌شود.

 عملیات برش زدن و یا سوراخ کردن این شیشه ها معمولاً قبل از اینکه وارد کوره شود انجام می‌شود به صورتی که آنها در ابعاد مختلف اندازه گیری می شوند و با سنگ دیاموند برش داده می شوند سپس شیشه‌ها را در کوره های مخصوص قرار می‌دهد.

یکی که از ویژگی‌های شیشه های سکوریت این است که قابلیت شکل‌دهی به تمامی اشکال هندسی را دارد و متناسب با سلیقه متقاضیان و مصرف‌کننده طراحی و تولید می‌شوند به صورتی که می‌تواند به صورت های مربعی و لوزی برای پنجره بالکن استفاده شوند.

فروش بی واسطه شیشه سکوریت برای بالکن

فروش بی واسطه شیشه سکوریت برای بالکن  استفاده از شیشه های سکوریت در داخل ساختمان هم جنبه ی زیبا سازی دارد و هم‌می تواند به عنوان عایق گرمایشی و سرمایشی کمک کننده باشد.

 شرکت ما توانسته بهترین و با کیفیت ترین انواع شیشه سکوریت را در طیف رنگی گسترده و به صورت اشکال هندسی متفاوتی تولید کند و بتواند تمام سلیقه ها را پوشش دهد.

کیفیت بالای این شیشه‌ها و اصل بودن آنها باید شرایط متقاضیان زیادی را در سراسر نقاط کشور به خود جذب کنیم و فروش شیشه سکوریت معمولاً به صورت اینترنتی و غیر حضوری از طریق سایت امکان پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر شایان مهر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125287438
آدرس کانال: Amorf_Brand@
پست الکترونیکی: info@Amorf.yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر متر مربع شیشه سکوریت ۱۰ میل

شیشه سکوریت 10 میل با توجه به کیفیت و شرکت سازنده، می تواند قیمت متفاوتی در بازار خرید و فروش شیشه داشته باشد. چنانچه قصد خرید عمده شیشه سکوریت 10 میل را دارید

دیدگاهتان را بنویسید