کارخانه تولید شیشه فلوت دودی 6 میل

شیشه ها در صنعت ساخت و ساز بیشترین تاثیر را دارند و به روشنایی محیط کمک کرده و همچنین مانع از هدر رفت انرژی می شوند.‌ شیشه فلوت دودی نمونه پر مصرفی از این تولیدات است که به صورت سکوریت بوده و با ضخامت بالای خود به عنوان بهترین عایق صوتی به شمار می رود.‌ رنگ دودی این محصول مانع از بازتاب مستقیم نور خورشید می شود.‌ کارخانه با تولید شیشه 6 میل دودی توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را برطرف سازد.

کارخانه تولید شیشه فلوت دودی 6 میل

منظور از شیشه فلوت چیست؟

منظور از شیشه فلوت چیست؟

فلوت شیشه ای صاف و بدون موج است که در ضخامت های مختلف تولید می شود.‌قیمت شیشه اصفهان دودی فلوت بر اساس همین ویژگی هایی که دارد مشخص می شود. زمانی که شیشه از داخل کوره بیرون می آید دردن حوضچه مذاب قلع غوطه ور می شود تا به شیشه فلوت تبدیل کرده و سطحی صاف و ضخامتی بالا داشته باشد.

این محصول از اولین این تولیدات بوده که در محیط های مختلف به صورت مات و روشن مورد استفاده قرار می گیرد. تولید این شیشه پارتیشن بسیار خاص بوده و باید بدون کوچکترین خمیدگی باشد. امروزه در بیشتر ساختمان ها بر روی درب و پنجره از این محصول استفاده می شود.

سطح ان به قدری صاف بوده که کوچکترین خش و حبابی ندارد. این مواد درون کوره قرار می گیرند و تا همگی به شکل مایع در بیایند و بتوانند ساختار فلوت را تشکیل دهند. فلوت بسیار سفاف بوده و در مقابل نوسانات جوی و حرارت مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

قیمت انواع شیشه فلوت 6 میل دودی

قیمت انواع شیشه فلوت 6 میل دودی

 

قیمت شیشه فلوت در فرآیند تولید و بر اساس معیارهایی چون کیفیت و سایز و نوع و نحوه فروش و همچنین میزان عرضه و تقاضایی که دارد مشخص و بر روی بسته بندی محصول درج می شود تا مشتری بتواند با اطلاع قبلی از قیمت ها خرید ایده آل خود را انجام دهد. قیمت شیشه دو جداره 6 میل به نسبت نمونه های دیگر مناسب بوده و بازار فروش خوبی دارد.

امروزه فروش اینترنتی محصولات مختلف یکی از راهکارهای جدید و مناسب عرضه محصولات در سراسر دنیا به حساب می‌آید. فروش اینترنتی از طریق این فروشگاه‌ آنلاین صورت می‌گیرد و انواع مختلفی از این محصولات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

به دلیل کاهش اشخاص واسطه در فروش به صورت اینترنتی؛ قیمت تمام شده محصولات برای اشخاص خریدار قیمتی مناسب و کمتر از قیمت بازار خواهد بود و همین موضوع باعث رغبت اشخاص بیشتری برای خرید اینترنتی این محصولات می‌باشد. اگر فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما