کارگاه تولید شیشه لمینت دوجداره

شیشه های لمینت مقاومت بسیار بالایی دارند زیرا از چند لایه تشکیل شده اند  و در بین این لایه ها، طلق PVB وجود دارد و کاربردهای بسیار زیاد و مختلفی دارند و نسبت به دیگر انواع شیشه ها دیرتر آسیب می بینند.
در کارگاه ما تولید شیشه لمینت دوجداره با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و توسط بهترین متخصصان و صنعتگران این حوزه با مواد اولیه با کیفیت و مرغوب صورت می پذیرد و در سراسر کشور پخش می شود.

کارگاه تولید شیشه لمینت دوجداره

شیشه لمینت دوجداره چیست؟

شیشه لمینت دوجداره چیست؟

شیشه های لمینت  به دلیل ویژگی های بسیار خاص و کیفیت بسیار بالا یکی از انواع شیشه های کاربردی در تولید انواع شیشه های دو جداره می باشند.
شیشه های لمینت دوجداره نشکن هستند و دارای ترک های بسیار کوچک و ریز می باشند که سبب افزایش مقاومت آنها در برابر ضربه می شود و نمی شکنند و تنها ترک می خورند.

این شیشه ها ایمنی بسیار زیادی دارند و به دلیل استفاده از مواد اولیه و ترکیب خاصی که برای تولید و ساخت آنها استفاده شده است از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا در ساخت شیشه ساختمانی درجه یک  لمینت دوجداره از دو یا چند شیشه و طلق PVB استفاده می شود که سبب افزایش استحکام، ایمنی، مقاومت و نشکن بودن این شیشه ها می شود.
طلق PVB  به کار رفته در این شیشه ها سبب  کاهش آلودگی صوتی محیط می شود و از ورد و خروج صداها جلوگیری می کند و همچنین تا حدود ۹۹ درصد نیز از عبور اشعه فرابنفش uv جلوگیری می کند و مانع آسیب های آن به انسان می شود.
شیشه دو جداره دارای رنگ بندی بسیار متنوع و جذابی هستند که طبق سلیقه خود و دکوراسیون محیط می توانید هر یک از آنها را را انتخاب نمایید همچنین این شیشه ها در ضخامت ها و اندازه های گوناگونی تولید می شوند که بسته به جایی که قرار است به کار گرفته شوند متفاوت می باشد و برای استفاده در انواع محیط ها اداری، مسکونی، کارگاهی و کارخانه ای بسیار مناسب هستند.

صادرات انواع شیشه لمینت دوجداره درجه یک

صادرات انواع شیشه لمینت دوجداره درجه یک

شرکت ما یکی از معتبرترین و بزرگترین صادر کنندگان شیشه لمینت نشکن دوجداره می باشد که با تولید این شیشه با مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت و با رعایت تمام استاندارد های جهانی و صادرات آنها به کشور های دیگر به خصوص کشور های همسایه توانسته است جایگاه جهانی بسیار خوبی را از آن خود کند و اعتماد مشتریان را در سطح جهانی به خود جلب کند.

صادرات شیشه ها ی دوجداره ارزش افزوده بسیار بالایی دارد و سبب ارز آوری بسیار خوبی برای کشور می شود و موجب اشتغال زایی برای صنعتگران و کارگران فعال در این حوزه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما